Kamera Rex 2D 3MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Udekoruj swój dom jak gwiaździste niebo. Wygląd Rex 3D różni się od tradycyjnego białego korpusu. Zaprojektowany w formie kryształowej kuli, nazwaliśmy go "fantazyjnym nocnym niebem", sprawiając, że jest czymś więcej niż tylko kamerą - jest ozdobnym elementem w Twoim domu.
Panoramiczny obrót i pochylenie dla ochrony 360°.
Rex 3D obsługuje obrót w zakresie 0°-355° oraz pochylenie w zakresie 0°-90°, aby w pełni chronić Twój dom dzięki widokowi 360 stopni. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.
3 Mpix
Trzy megapiksele umożliwiają rejestrowanie szczegółowych obrazów w jakości 2K. Rex 2D oferuje dwie różne opcje pikseli kamery, dzięki czemu możesz wybrać tę, która najlepiej Ci odpowiada.
Do wysokiej jakości obrazu o dynamicznym zakresie aż do 3K.
Rex 3D oferuje jakość wideo do 3K, dzięki czemu nie przegapisz żadnego szczegółu. Obsługuje również 8-krotny zoom cyfrowy, umożliwiający oglądanie z większej odległości.
Ochrona inteligentna.
Bardzo szybkie przesyłanie wiadomości i dostosowywalne kontrole bezpieczeństwa, aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb.
Obsługa wykrywania ruchu i obecności ludzi.
Wbudowany układ Rex 2D umożliwia wykrywanie ruchu i obecności ludzi, dzięki czemu możesz szybko otrzymywać informacje, gdy coś dzieje się w Twoim domu, zapewniając całodobowe bezpieczeństwo.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia poziomy | 83 |
| Kąt widzenia pionowy | 46 |
| Wymiary | 90 × 90 × 104 mm |
| Waga | 206 |
| Matryca | Progresywny CMOS 1/2,8 |
| Obiektyw | Obiektyw stałoogniskowy 3,6 mm |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 431 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 110 x 175 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |