kamery IP
Kamera Ranger Mini 5MP
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura: -10°C -+ 45°C
- Poniżej 95% wilgotności względnej
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
90.00 zł / szt
110.70 zł gross
Ranger Mini 5MP
Kamera wewnętrzna zintegrowana z uchwytem
Dzięki podglądowi na żywo w rozdzielczości 5MP/3K oraz funkcjom obrotu 0-355° i pochylenia -5-50°, Ranger Mini 5MP zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Zintegrowana konstrukcja uchwytu umożliwia łatwą instalację zarówno na suficie, jak i na ścianie. Detekcja ludzi szybko identyfikuje sylwetki ludzkie na obrazie i natychmiast wysyła Ci powiadomienie. Tryb prywatności pomaga chronić Twoją prywatność, gdy jesteś w domu, a funkcja inteligentnego śledzenia umożliwia kamerze podążanie za poruszającymi się obiektami po wykryciu ruchu.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia przekątna | 108 |
| Zasięg trybu nocnego | 10 |
| Kąt widzenia poziomy | 87 |
| Kąt widzenia pionowy | 48 |
| Wymiary | 95 x 96 x 109.2 mm |
| Waga | 200 |
| Certyfikaty | CE |
| Matryca | 1/3" Progressive CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1664 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 130 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |