kamery IP
Kamera IP DS-2DE4425IW-DE(T5)
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, RTP/RTSP przez HTTPS, ustawienia limitu czasu kontroli
- Standardy: 802.11a
- Full specification
Status: Out of stock
1 263.15 zł / szt
1 553.67 zł gross
Kamera IP
- 4-calowy 4 MP 25X zasilany przez DarkFighter IR Network Speed Dome
- Koncentruje się na klasyfikacji celów ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie się
- Wspieraj przechwytywanie twarzy. Do 5 twarzy zarejestrowanych w tym samym czasie
- 1/2,8" CMOS ze skanowaniem progresywnym
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii opartej na technologii DarkFighter
- 25-krotny zoom optyczny i 16-krotny zoom cyfrowy umożliwiają zbliżenie rozległych obszarów
- Rozległy widok nocny z odległością IR do 100 m
- Obsługa kompresji wideo H.265+/H.265
| Weight | 4300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 220 x 500 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, RTP/RTSP przez HTTPS, ustawienia limitu czasu kontroli |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 |
| Typ kamery | Endoskopowa |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Wymiary | 164.5 × 290 mm |
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2,8" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
Pole widzenia:
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |