Kamera IP DS-2CD2T83G2-2I(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Minimalna czułość: 0
- Full specification
Kamera IP Hikvision DS-2CD2T83G2-2I(2.8mm)
Kamera IP Hikvision DS-2CD2T83G2-2I to profesjonalne urządzenie do monitoringu z technologią AcuSense o wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności. Jest to model tulejowy, polecany zarówno w przestrzeniach przemysłowych, jak również w systemach domowych, czy małej firmie. Mały gabaryt obudowy z zachowaną doskonałą jakością obrazu, jak w seriach przemysłowych, jest niewątpliwym plusem tego modelu kamery.
Kamery IP używane są w zmiennych warunkach obserwacji, dlatego wyposażone są w szereg technologii zapewniających niewrażliwość i aktywną adaptację do niejednorodnego środowiska monitoringu.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2T83G2-2I posiada przetwornik 1/2.8 CMOS ze skanowaniem progresywnym, które rejestruje obraz w rozdzielczości 8 MP (3840×2160). Posiada stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm i kącie widzenia 107° w poziomie i 57° w pionie.
Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB.
Obudowa kamery ma klasę szczelności IP67, która zapewnia skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi (pełna odporność na kurz i wodę). Kamera sprawdzi się w monitoringu wewnętrznym, jak i na zewnątrz obiektu.
Kamerę można zasilać w sposób konwencjonalny (za pomocą zasilacza 12 V) lub przez PoE technologii pozwalającej przesłać dane i zasilanie jednym przewodem przy użyciu odpowiedniego rejestratora lub switch. Urządzenie ma wbudowany promiennik podczerwieni SMART IR do 60 m, który pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu w trudnych warunkach, np. w nocy lub bez jakiegokolwiek oświetlenia.
Ta tubowa kamera należy do serii EasyIP 2.0 Plus z AcuSense, dlatego posiada algorytm kompresji H.265+ i możliwość korzystania z 3 analityk VCA (inteligentna analiza zawartości obrazu). Korzystając z algorytmów głębokiego uczenia (ang. deep learning) urządzenie potrafi klasyfikować obiekty według kategorii człowiek/pojazd. Dodatkowo wykrywa ruch, rozpoznaje twarze, przekroczenie wirtualnej linii czy wtargnięcie w obszar. Dzięki temu wydajność pracy znacznie zwiększa się, dzięki wyeliminowaniu fałszywych alarmów.
Cechy:
- Przetwornik: 1/2.8" Progressive Scan CMOS, 8 MP
- Rozdzielczość: 3840 × 2160, 4K
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265, H.265+, H.264+, H.264
- Obiektyw: 2.8 mm / F1.6
- Ilość pikseli: 8 MP
- Czułość: 0.005 Lux /F1.6, AGC ON), 0 Lux z IR ON
- Oprogramowanie: iVMS 4200, Hik-Connect, Hik-Central
- IR LED (zasięg 60 m)
- AWB, AGC, BLC, 3D DNR, WDR, ROI
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Obudowa: IP67
- Zasilanie: 12 VDC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
| Weight | 1444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 x 155 x 385 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Minimalna czułość | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 107 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 105 x 293 mm |
| Waga | 1090 |
| Matryca | 1/2.8" progressive scan CMOS, 8 MP |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |