Kamera IP DS-2CD2186G2-I(2.8m m)(C)
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Analiza zachowania: Wykrycie ruchu, detekcja zmiany sceny, detekcja przekroczenia linii, detekcja wtargnięcia
- Stabilność funkcjonowania kamery zapewnia opcja dokonywania kopii zapasowej ustawień, a prewencyjna funkcja automatycznego resta
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP
- Full specification
Kamera IP Hikvision DS-2CD2186G2-I to profesjonalne urządzenie do monitoringu o wysokiej jakości wizji i zaawansowanych możliwościach analityki obrazu.
Kamery o rozdzielczości 8 MP (3840 × 2160, oparte na przetworniku 1/1.8 CMOS) są doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową ochronę swojego obiektu. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB. W kamerze DS-2CD2186G2-I zastosowano stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, o kącie widzenia 111° w poziomie. Dodatkowo urządzenie ma 3-osiową regulację położenia.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2186G2-I jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na wszelkie warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę, uderzenia).
Wbudowany promiennik podczerwieni IR pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w trudnych warunkach nocnych, bez oświetlenia.
Kamera zaliczana jest do serii EasyIP 4.0 AcuSense, która wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji, deep learning. Umożliwiają one dokładną klasyfikację obiektów, minimalizując ilość fałszywych alarmów. Dzięki swojej precyzji system odfiltrowuje nawet do 90% nieistotnych zdarzeń. W efekcie skuteczność alarmowania znacznie wzrasta i praca staje się wydajniejsza. W tej serii kamer zastosowano także technologię Dark Fighter (Ultra-low-light) poprawiającą jakość i odwzorowanie obrazu w przypadku słabego oświetlenia.
- Przetwornik: 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Rozdzielczość: 3840 × 2160
- Interfejs: Ethernet 10/100 Mbps
- Kompresja: H.265, H.265+, H.264+, H.264
- Obiektyw: 2.8 mm / F1.6
- Ilość pikseli: 8 MP
- Czułość: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux IR
- Oprogramowanie: iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central
- IR LED (zasięg 30 m)
- AWB, AGC, BLC, 3D DNR, ROI
- Mechaniczny filtr podczerwieni IR
- Obudowa: IP67
- Zasilanie: 12V DC lub PoE 802.3af
- Gwarancja: 36 miesięcy
| Weight | 746 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 150 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 59 |
| Wymiary | śr. 121.4 x 92.2 mm |
| Waga | 590 |
| Pozostałe parametry | Firma Hikvision udostępnia darmowe oprogramowanie dla użytkowników kamer do monitoringu iVMS-4200. Dzięki niemu konfiguracja i zarządzanie urządzeniami staje się intuicyjne i proste. Korzystanie z aplikacji dostępowej gwarantuje natychmiastowe powiadam |
| Matryca | 1/1.8'' Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | Ogniskowa: 2.8 mm (F1.6) |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |