kamery IP
Kamera IP DS-2CD1663G2-LIZU
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Warunki przechowywania:
- Temperatura: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F)
- Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
Uruchamianie i warunki pracy:
- Temperatura: -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F)
- Bezpieczeństwo:
- Ochrona hasłem
- Skomplikowane hasło
- Znak wodny
- Podstawowe i przyswajalne uwierzytelnianie dla HTTP, WSSE i uwierzytelnienie przyswajalne dla Open Network
- Video Interface
- Dziennik kontroli bezpieczeństwa<
- Full specification
Status: Out of stock
531.00 zł / szt
653.13 zł gross
DS-2CD1663G2-LIZU 2.8-12mm Zmiennoogniskowa kamera sieciowa typu bullet 6 MP z podwójnym oświetleniem MD 2.0
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Zmotoryzowany obiektyw 2.8 do 12 mm zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Gniazdo kart SD o pojemności do 512 GB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźne obrazowanie nawet przy silnym oświetleniu dzięki technologii WDR 120 dB
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i pył (IP67)
| Weight | 1011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 320 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Warunki przechowywania:
Uruchamianie i warunki pracy:
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | IPv6 |
| Złącza | microSD |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kompresja audio | G.711a |
| Zasięg trybu nocnego | 50 |
| Wymiary | 105 x 252 mm |
| Waga | 750 |
| Matryca | 1/2.4" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |