kamery IP
Kamera IP DS-2CD1643G2-LIZU
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Warunki pracy i uruchamiania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
585.00 zł / szt
719.55 zł gross
Zmiennoogniskowa kamera sieciowa typu bullet 4 MP z podwójnym oświetleniem MD 2.0
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wyraźne obrazowanie nawet przy silnym oświetleniu dzięki technologii WDR 120 dB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 GB (gniazdo kart SD)
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Zmotoryzowany obiektyw 2.8 do 12 mm zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67)
| Weight | 980 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 320 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP, WSSE i uwierzytelnianie skrótowe dla Open Network Video Interface, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres MAC) |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | IPv6 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kąt widzenia przekątna | 114 |
| Kompresja audio | AAC-LC |
| Kąt widzenia poziomy | 95 |
| Kąt widzenia pionowy | 50 |
| Wymiary | 105 x 105 x 285.8 mm |
| Waga | 780 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |