kamery internetowe
Kamera internetowa WB3023
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
48 x 69 mm
- Waga: 151
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 25 in stock
201.11 zł / szt
247.37 zł gross
Jak na obrazku
Ciesz się żywym, wyraźnym obrazem dzięki temu aparatowi 2K QHD, 1440p z przetwornikiem obrazu Sony.
| Weight | 256 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 x 87 x 133 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 48 x 69 mm |
| Waga | 151 |
| Dołączone oprogramowanie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |