kamery internetowe
Kamera internetowa QHD 4XC1Q25245
- Wymiary:
42 x 45 x 80 mm
- Waga: 95
- Akcesoria w zestawie:
Kabel USB-C 1,5m C2C/konwerter C do A
- Full specification
Status: Out of stock
318.14 zł / szt
391.31 zł gross
Kamera internetowa Lenovo QHD redefiniuje technologię kamer internetowych dzięki rozdzielczości 2K, doskonałej jakości obrazu, innowacyjnemu designowi i certyfikacji Microsoft Teams, co sprawia, że bezproblemowo integruje się w środowiskach pracy zespołowej. Zaawansowane funkcje AI, takie jak automatyczne kadrowanie, automatyczna ekspozycja/ostrość na twarz oraz redukcja szumów AI, poprawiają komunikację i produktywność. To nie tylko kamera internetowa; to kompleksowe rozwiązanie rewolucjonizujące wideokonferencje dzięki swojej zaawansowanej technologii i funkcjonalności.
- Maksymalna rozdzielczość QHD przy 30 klatkach na sekundę, MJPEG
- Wybierany kąt widzenia: 90°, 78°, 65°, automatyczne ustawianie ostrości, automatyczne kadrowanie
- Lepsza jakość obrazu dzięki funkcjom AE/AF na twarz
- HDR, automatyczna regulacja oświetlenia
- Kierunkowy mikrofon
- Wszechstronne opcje montażu (wsparcie dla statywów)
- Fizyczna zasłona prywatności
- Certyfikacja Microsoft Teams
- Do 3 lat gwarancji
- Zarządzana przez aplikację oprogramowania - LADM
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Wymiary | 42 x 45 x 80 mm |
| Waga | 95 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C 1,5m C2C/konwerter C do A |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 x 100 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier | 5.00 zł | 10.00 zł |
| Paczkomat InPost | Free | Free |
| DPD Pickup | Free | Free |