Kamera internetowa PRO Plus Full HD czarna
- Wymiary:
70 x 44 x 50,7 mm
- Waga: 0.077
- Interfejs: USB
- Full specification
Kamera internetowa DICOTA PRO Plus Full HD
Kamera internetowa Full HD do seminariów internetowych, wideokonferencji, transmisji na żywo i nie tylko.
Dzięki rozdzielczości 1080P kamera internetowa zapewnia ostry i wierny kolorystyce obraz i obraz. Optyka z automatycznym balansem bieli gwarantuje szczegółowy obraz przez cały czas, niezależnie od odległości od aparatu.
Kamerę można ustawić praktycznie w dowolnym miejscu - na ekranie, notebooku, statywie czy biurku. Praktyczny klips do mocowania kamery pozwala na nieskomplikowaną instalację w bardzo krótkim czasie. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania ani sterowników, ponieważ kamera internetowa obsługuje technologię Plug & Play. Wbudowany w kamerę kabel USB wystarczy po prostu podłączyć do notebooka lub komputera, a kamera internetowa jest gotowa do uruchomienia w ciągu kilku sekund. Osłona obiektywu chroniąca prywatność. Wszystkich uczestników wideokonferencji widać ostro i bez ograniczeń dzięki szerokiemu kątowi 110 °. Kamera internetowa ma również szeroką kompatybilność z oprogramowaniem, na przykład Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, PotPlayer i nie tylko. Kompatybilny z Mac, Windows i innymi urządzeniami obsługiwanymi przez USB-C.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 100 x 60 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 44 x 50,7 mm |
| Waga | 0.077 |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |