kamery internetowe
Kamera internetowa Performance FHD 4XC1D66055
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
120 x 63 x 56.3 mm
- Waga: 190
- Full specification
Status: Out of stock
223.41 zł / szt
274.79 zł gross
USB Video Class (UVC), zaprojektowana do zastosowań telekonferencyjnych na komputerze stacjonarnym lub laptopie. To niezawodne cyfrowe urządzenie wideo do przesyłania danych wideo w jakości HD przez szybki USB w trybie Full HD, który zapewnia wyraźny obraz dla wszystkich Twoich potrzeb wideokonferencyjnych. Jest łatwy w obsłudze, a funkcjonalny mechanizm mechaniczny zapewnia doskonałe wrażenia użytkownika. -w dwóch mikrofonach zapewnia czysty dźwięk, na który można liczyć. Przesyła lub przesyła swój obraz w czasie rzeczywistym przez komputer do sieci komputerowej, a także zapewnia szybkie i bezpieczne rozpoznawanie twarzy dla Windows Hello.
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 120 x 63 x 56.3 mm |
| Waga | 190 |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Weight | 297 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 110 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |