Kamera internetowa C925e
- Użytkowanie: Komunikacja osobista
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
73 x 126 x 45 mm
- Full specification
Kamera internetowa C925e
Ulepszona biznesowa kamera internetowa 1080p z obsługą standardu H.264
ULEPSZONA WSPÓŁPRACA WIDEO
C925e to kamera internetowa HD 1080p, która zapewnia doskonały obraz i dźwięk. Certyfikowana dla firm, w przystępnej cenie i zaprojektowana do całodziennego użytkowania, C925e obsługuje standard kodowania H.264 z kodekami Scalable Video Coding (SVC) oraz UVC 1.1, aby zminimalizować zależność od zasobów komputerowych i sieciowych, zapewniając solidną jakość wideokonferencji nawet przy ograniczonej szerokości pasma.
WYGLĄDAJ PROFESJONALNIE
Pokaż swój profesjonalny styl podczas każdej rozmowy wideo. C925e zapewnia rozdzielczość HD 1080p / 30 kl./s oraz autofokus HD dla rzeczywistej wyrazistości obrazu w stałym polu widzenia o kącie 78°, które jest idealne dla pojedynczych osób. Ponadto, technologia RightLight 2 działa w tle, aby stale i inteligentnie dostosowywać jakość obrazu.
KOMUNIKACJA Z WYJĄTKOWĄ PRZEJRZYSTOŚCIĄ
C925e posiada podwójne zintegrowane wielokierunkowe mikrofony, zoptymalizowane pod kątem wyraźnej rejestracji dźwięku z odległości do jednego metra, dzięki czemu rozmowy zawsze brzmią naturalnie i wyraźnie.
WYSOKA JAKOŚĆ, WĄSKIE PASMO
Podnieś wydajność spotkań dzięki niezmiennie płynnemu strumieniowi wideo, nawet przy ograniczonej szerokości pasma. C925e obsługuje standard kodowania H.264 z kodekami Scalable Video Coding (SVC) oraz UVC 1.1, zapewniając minimalną zależność urządzeń od zasobów komputerowych i sieciowych, generując zawsze wyjątkowo wyraźne wideo.
PEŁNA KONTROLA DZIĘKI APLIKACJI TUNE DESKTOP
Aplikacja Logi Tune Desktop służy do uproszczenia obsługi urządzeń osobistych, a w wybranych modelach, w tym C925e, pozwala dostosować ustawienia do potrzeb. Mini aplikacja umożliwia dyskretną obsługę, aby nie zakłócać współpracy wideo, zapewnia przybliżanie/oddalanie, ustawienia wstępne kolorów, dostrajanie kolorów, ustawianie ręcznej ostrości, a także umożliwia łatwe pobieranie aktualizacji oprogramowania układowego.
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 73 x 126 x 45 mm |
| Waga | 170 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Weight | 252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 75 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |