kamery bezprzewodowe
Kamera inteligentna Ranger Dual 6MP
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Środowisko pracy: -10°C~+45°C,
- Wilgotność względna mniejsza niż 95%.
- Full specification
Status: Out of stock
95.87 zł / szt
117.92 zł gross
Imou Ranger Dual 6MP to nowoczesna kamera wewnętrzna, idealna do współczesnych domów. Wyposażona w podwójny obiektyw 3MP + 3MP, oferuje wyraźne nagrania i pełną ochronę w zakresie 360 stopni. Kamera rejestruje obraz w kolorze nawet w nocy oraz rozpoznaje ludzi i zwierzęta dzięki sztucznej inteligencji. Posiada także wbudowaną syrenę alarmową o mocy 110 dB, która odstraszy intruzów, gdy zostaną wykryci. Funkcja dwukierunkowej komunikacji audio umożliwia zdalne rozmowy z osobami znajdującymi się przed kamerą.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | PTZ |
| Kąt widzenia przekątna | 101 |
| Kąt widzenia poziomy | 84 |
| Kąt widzenia pionowy | 45 |
| Wymiary |
|
| Waga | 225 |
| Matryca | 1/2.8" 3MP Progressive CMOS |
| Zasilanie | DC 5V1.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 100 x 195 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |