kamery IP
Kamera InSight S485(4mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -30-60 °C
- Temperatura przechowywania: -40-60 °C
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
853.90 zł / szt
1 050.30 zł gross
Kamera sieciowa typu turret VIGI 8 MP z pełnokolorowym obrazem
- 4K (8 MP) Ultra HD oraz całodobowy obraz w pełnym kolorze
- Analiza osób i pojazdów
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Inteligentne wykrywanie
- Technologia inteligentnego ulepszania obrazu wideo
- Aktywna ochrona oraz dwukierunkowa komunikacja audio
- Wodoodporność w standardzie IP67
- Technologia kompresji H.265+
- Zasilanie 12 V DC / PoE
| Weight | 745 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 160 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3at |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kąt widzenia przekątna | 109 |
| Kąt widzenia poziomy | 91 |
| Kąt widzenia pionowy | 46 |
| Wymiary | 111 x 111 x 83.7 mm |
| Waga | 0.48 |
| Certyfikaty | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC |
| Matryca | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |