kamery IP
Kamera DS-2CD2783G2-LIZS2U(2.8-12mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
1 013.17 zł / szt
1 246.20 zł gross
Kamera Kopułowa Sieciowa 8MP
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 8 MP
- Acusense: Skupienie na klasyfikacji ludzi i pojazdów na podstawie głębokiego uczenia się
- Inteligentne światło hybrydowe: Integruje światła IR i białe, 3 tryby dodatkowego oświetlenia
- Wbudowany układ podwójnych mikrofonów dla wysokiej jakości dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie na tle mocnego światła, dzięki technologii 120 dB prawdziwego WDR
- Efektywna technologia kompresji H.265+
- Silnikowy obiektyw zmiennoogniskowy dla łatwej instalacji i monitorowania
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz odporność na wandalizm (IK10)
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Kompresja audio | PCM |
| Kąt widzenia przekątna | 128 |
| Kąt widzenia poziomy | 106 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 121.5 × 97.6 mm |
| Waga | 620 |
| Matryca | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 835 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 150 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |