kamery IP
Kamera DS-2CD1383G2-LIUF PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
349.00 zł / szt
429.27 zł gross
8 MP inteligentna hybrydowa kamera sieciowa ze stałą wieżą oświetleniową
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 GB (gniazdo kart SD) (opcja)
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, podstawowe i digest uwierzytelnianie dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE oraz digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres MAC). |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kompresja audio | G.726 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kąt widzenia przekątna | 134 |
| Kąt widzenia poziomy | 113 |
| Kąt widzenia pionowy | 62 |
| Wymiary | 110 x 110 x 93 mm |
| Waga | 385 |
| Certyfikaty | EMC
Bezpieczeństwo |
| Matryca | 1/2.7" CMOS z progresywnym skanowaniem |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC +/- 25%, 0,41 A, maks. 5 W, ochrona przed odwrotną polaryzacją, PoE: IEEE 802.3af, Klasa 3, maks. 6,5 W |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 590 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 x 150 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |