kamery IP
Kamera DS-2CD1343G2-LIUF/SL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji).
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji).
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
314.50 zł / szt
386.84 zł gross
Stałoobrotowa kamera sieciowa Smart Hybrid Light 4 MP
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Smart Smart Hybrid Light: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 GB (gniazdo kart SD)
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Odporność na wodę i pył (IP67)
| Weight | 595 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 150 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe (digest) dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE oraz digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adre |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3af |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kąt widzenia przekątna | 114 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 98 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 110 x 110 x 102.7 mm |
| Waga | 340 |
| Certyfikaty | EMC
Bezpieczeństwo |
| Matryca | 1/3" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |