kamery internetowe
Kamera A4Tech HD PK-910P USB czarna
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
60 x 39 x 56 mm
- Pozostałe parametry:
- Typ obiektywu: szklany obiektyw HD
- Format wyjściowy: MJPEG YUY2
- Transfer USB: USB 2.0 High-Speed
- Kąt widzenia: 68 stopni
- Wymagania systemowe: Windows 7/8 / 8.1 / 10 lub nowszy
- Full specification
Status: Out of stock
55.00 zł / szt
67.65 zł gross
Czujnik HD 720p
Zapewnia doskonałą ostrość i jakość obrazu. Nagrywa prawdziwe wideo w jakości HD z prędkością do 30 kl.
Mikrofon High-fidelity
Dla bardziej naturalnego, szczegółowego dźwięku.
Powłoka przeciwodblaskowa
Zapobiega odbiciom i generuje żywe obrazy w doskonałych kolorach.
Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia
Zapewnia najlepszą jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.
Inteligentny multisampling
Zapewnia płynną transmisję obrazu bez aliasingu i bez opóźnień.
Składanie i rozkładanie, Plus-swivel
Design Łatwo układa się w kieszeni lub torbie i zabiera się go ze sobą. Ponadto, 360 stopniowa, w pełni obrotowa konstrukcja ułatwia prowadzenie rozmów i nagrywanie pod dowolnym kątem.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 130 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | A4 Tech |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 60 x 39 x 56 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | HD 720p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |