Kamera A1 360 2304p 2K
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Protokoły sieciowe:
Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
- Standardy: 802.11b
- Full specification
Imilab Kamera A1 360 2304p 2K
Kamera bezpieczeństwa IMILAB A1 to kamera IP, którą można zainstalować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest kompatybilna z aplikacją Mi Home. Dodatkowo posiada dwukierunkowy system audio oraz śledzenie AI z detekcją ruchu.
Urządzenie można umieścić na wielu poziomych powierzchniach, takich jak biurko, stół jadalny czy stolik kawowy lub zamontować na ścianie. Jedną z zalet tego modelu jest to, że zapisane pliki można przechowywać w chmurze lub na karcie MicroSD (obsługuje do 256 GB).
Główne funkcje:
- Bardzo ostre i szczegółowe nagrania
- Dobre widzenie w nocy
- Detekcja ruchu
- Łączność 2,4
- Kąt widzenia: 110°
- Zakres obrotu 360°
- Odporność IP66
- Czujnik ruchu
Zaawansowane widzenie w nocy
Dzięki obiektywowi o ultra dużej przysłonie F2.1, Imilab A1 może tworzyć wyraźny materiał filmowy nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Obraz krystalicznie czysty
Kamera nagrywa w wysokiej rozdzielczości obrazu 1296p. Dzięki temu obraz jest bardzo ostry i szczegółowy.
- Wejście zasilania: USB DC 5V
- Połączenie: Wi-Fi - 2,4 GHz
- Przysłona: F2.1
- Rozdzielczość: 2304 x 1296 px
- Doświetlanie diodami IR (LED)
- Dystans: 10m
- Przechowywanie: chmura, micro SD do 64 GB
Technical Specifications
| Brand | Imilab |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Protokoły sieciowe | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Standardy | 802.11b |
| Złącza | microUSB |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kąt widzenia poziomy | 110 |
| Wymiary | 112 x 76 x 76 mm |
| Waga | 211 |
| Matryca | Przetwornik: CMOS |
| Zasilanie | USB DC 5V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 90 x 155 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |