kalkulatory
Kalkulator LS-270L EMEA 6649C001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 8-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Status: Out of stock
15.53 zł / szt
19.10 zł gross
| Weight | 62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 70 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 8-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | 10 x 102 x 61 mm |
| Waga | 37 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie LR1130 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |