kalkulatory
Kalkulator LS-100KB-PK EMEA 6992C002
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 10-cyfrowy
- Full specification
Status: Out of stock
35.00 zł / szt
43.05 zł gross
Kalkulator LS-100KB-PK EMEA 6992C002
Model LS-100KB jest wszechstronnym 10-cyfrowym kalkulatorem, który udostępnia wszystkie podstawowe funkcje. Jest wygodny w obsłudze i ma podwójne zasilanie bateryjne i słoneczne. Ma też funkcję pamięci sumy całkowitej oraz smukłą obudowę. Jest dostępny w różnych żywych kolorach. Wykonano go z poddanego recyklingowi plastiku oraz z pochodzącego z odnawialnych źródeł roślinnych biopolimeru o nazwie NuPlastiQ, dzięki czemu kalkulator jest ekologicznym rozwiązaniem. Ponadto kalkulator nie ma osłony wyświetlacza, dzięki czemu zawiera mniej plastiku.
- Wyprodukowano go z poddanego recyklingowi plastiku oraz pochodzącego z odnawialnych źródeł roślinnych biopolimeru o nazwie NuPlastiQ, dzięki czemu kalkulator jest ekologicznym rozwiązaniem. Ponadto brak osłony wyświetlacza przekłada się na mniejszą ilość plastiku.
- Podwójne zasilanie (słoneczne i bateryjne typu LS44) sprawia, że nigdy nie zabraknie w nim energii.
- Duży, 10-cyfrowy wyświetlacz oraz funkcja obliczania podatku sprawiają, że jest to wszechstronny kalkulator.
- Uniwersalna, dostępna w różnych żywych kolorach obudowa, która może uatrakcyjnić wnętrze domu lub biura - z płaskim wyświetlaczem i upraszczającymi obsługę przyciskami.
| Weight | 122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 90 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 10-cyfrowy |
| Wymiary | 118,5 x 83 x 22 mm |
| Waga | 90 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |