kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC810NR czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 10-cyfrowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
24.38 zł / szt
29.99 zł gross
ELEVEN 810NR to zaawansowany kalkulator biurowy z przydatnymi funkcjami.
| Weight | 116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 110 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 10-cyfrowy |
| Wymiary | Wysokość: 124 x szerokość: 102 x głębokość: 25 mm |
| Waga | 94 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |