kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC368 biało-czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
55.04 zł / szt
67.70 zł gross
Kalkulator ELEVEN SDC368 biało-czarny to zaawansowany model, który oferuje szeroki zakres funkcji matematycznych.
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | Wysokość: 154 x szerokość: 152 x głębokość: 29 mm |
| Waga | 172 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 160 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |