kalkulatory
Kalkulator biurowy CT666N czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Status: Out of stock
58.41 zł / szt
71.84 zł gross
Kalkulator ELEVEN CT666N to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli, który zapewnia niezrównane możliwości i łatwość użytkowania. Idealny do pracy w biurze, dla studentów czy nauczycieli.
| Weight | 290 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 x 150 x 225 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | Wysokość: 188 x szerokość: 142 x głębokość: 37 mm |
| Waga | 195 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |