kalkulatory
Kalkulator biurowy CT555N czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
39.26 zł / szt
48.29 zł gross
Kalkulator ELEVEN CT555N to idealne urządzenie do biura, szkoły czy domu, o zaawansowanych funkacjach matematycznych.
| Weight | 172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 x 135 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | Wysokość: 130 x szerokość: 129 x głębokość: 34 mm |
| Waga | 125 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |