kalkulatory
Kalkulator biurkowy SEC 340/12
- Rodzaj: Kieszonkowy
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
21.17 zł / szt
26.04 zł gross
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 10 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Rodzaj | Kieszonkowy |
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Wymiary | 143 x 102 x 29 mm |
| Waga | 150 |
| Pozostałe parametry | - Funkcja obliczeń podatkowych TAX |
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |