Kalkulator AS-220RTS HB 4898B001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Ten inteligentny i niewielki 12-cyfrowy kalkulator biurkowy dysponuje funkcjami pomocnymi w prowadzeniu działalności biznesowej i rozliczaniu podatków, w tym pamięcią ostatnich 120 obliczeń. Konstrukcja z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu urządzeń Canon świadczy o odpowiedzialnym podejściu do kwestii ochrony środowiska.
Funkcje
12-cyfrowy, niewielki kalkulator biurkowy
Stylowa, zakrzywiona konstrukcja
Pamięć 120 obliczeń z dostępem za pomocą przycisku automatycznego sprawdzania
Bogate funkcje obliczeń podatkowych i biznesowych
Dbałość o środowisko dzięki zastosowaniu materiałów pochodzących z recyklingu urządzeń Canon
Oszczędzająca energię funkcja automatycznego wyłączania
| Weight | 180 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 140 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | - Wymiary korpusu: 150 x 134 x 36 mm |
| Waga | 150 |
| Pozostałe parametry | - Wyświetlacz LCD |
| Funkcje specjalne | - Business Function |
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |