USB
Kabel USB Micro AM-MBM5P EASY-USB 1m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 21 in stock
4.42 zł / szt
5.44 zł gross
- Kabel USB 2.0 niezbędny do zastosowań z nowoczesną elektroniką wyposażoną w złącze USB mikro 5pin
- Pozłacane styki
- Zalewane końcówki USB AM, Mikro USB 5pin męski
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | USB Micro-B Męska |
| Wymiary | - Średnica 4.5mm |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 110 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |