USB
Kabel USB-C - USB-C 2m silikonowy biały
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Full specification
Status: Out of stock
12.19 zł / szt
14.99 zł gross
Kabel jest przeznaczony do ładowania i synchronizacji urządzeń z portem USB-C.
Obsługuje szybkie ładowanie o mocy 60W oraz transmisję danych 480MB/s. Kabel został wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu silikonu kabel jest miękki w dotyku i nie plącze się w czasie użytkowania (sprawdzi się znakomicie do ładowania urządzeń w czasie jazdy samochodem). Wtyczki zostały dodatkowo wzmocnione.
- Moc: 60W (20V/3A, 9V/3A, 5V/3A)
- Transmisja danych: 480Mbps
- Wspiera szybkie ładowanie (Quick Charge)
- Symetryczne złącze USB typu C pozwala na obustronne podłączenie do gniazda
- Przewód wykonany z cynowanej miedzi
- Do użytku ze smartfonami, tabletami, laptopami, akcesoriami i innymi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB typu C
- Dożywotnia gwarancja
- Opakowanie: woreczek strunowy
Technical Specifications
| Brand | TB |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Pozostałe parametry | Wspiera ładowanie do 60W |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 135 x 195 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |