video
Kabel USB-C do DisplayPort 1.8m
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Full specification
Status: Out of stock
33.75 zł / szt
41.51 zł gross
Kabel z USB Type-C do DP, szary, 1.8m
- Łatwe podłączenie komputera do każdego wyświetlacza DP
- Dodaj dodatkowy wyświetlacz do swojego PC
- Kabel adaptera wideo z USB 3.0 na DisplayPort
- Obsługuje rozdzielczości do 4K przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe odzwierciedlenie lub rozszerzenie obszaru roboczego wyświetlacza komputera
- Zasilany przez USB, nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania
- Wbudowane sterowniki zapewniają szybką i łatwą instalację
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 90 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | DisplayPort Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 36 x 20 x 11 mm |
| Waga | 80 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |