USB
Kabel USB 3.0 AM-MICRO 1.8M
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: USB Typ A Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
12.63 zł / szt
15.53 zł gross
- Kabel USB 3.0
- Zapewnia prędkość do 10 x razy szybszą niż USB 2.0
- Maksymalny transfer danych 600 MB/sek
- Kompatybilność wsteczna z USB 2.0
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Złącza #2 | USB Micro-B Żeńska |
| Wymiary | - Średnica kabla 1.8 mm |
| Waga | 99 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 120 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |