USB
Kabel OTG USB Micro BM -> 2xUSB-AF+Micro BF 13cm
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Full specification
Status: Out of stock
16.74 zł / szt
20.59 zł gross
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 130 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #2 | USB Micro-B Żeńska |
| Złącza #1 | USB Micro-B Męska |
| Wymiary | 55 x 25 x 12 mm |
| Waga | 13 |
| Pozostałe parametry | - Współpracuje z: Samsung Galaxy S2, Galaxy Note, Galaxy S3/S4/S5, Galaxy Tab3 8.0; Sony Xperia NX-02D, Xperia Acro HDIS12S; Toshiba REGZA Phone-T01D, Sony S-series Tablet itp. |
| Długość przewodu | 13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |