USB
Kabel mikro USB 2.0 AM-MBM5P 0.5M
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
2.50 zł / szt
3.08 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | USB Micro-B Męska |
| Specyfikacja techniczna | - Wtyki: USB 2.0 A - Micro USB 5 pin male |
| Akcesoria w zestawie | - Opakowanie: bulk |
| Długość przewodu | 0.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 110 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |