video
Kabel HDMI M/M 1,0m v2.0; Złoty; Basic
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
12.19 zł / szt
14.99 zł gross
Kabel HDMI o długości 1m do łączenia urządzeń multimedialnych zgodny ze standardem HDMI w wersji 2.0 Pozwala na transmisję sygnału Ethernet, obrazu 3D a także przesyłanie zwrotne sygnału audio.
Specyfikacja wersji 1.4 poszerza szerokość pasma sygnału do 340Mhz i maksymalną przepływność TDMS do wartości 10,2 Gbps, co pozwala na uzyskanie rozdzielczości 1920x1200p60 przy 48 bitowej głębi kolorów a także obsługę rozdzielczości 4k x 2k (4096x2160p24) przy gamie barw 36 bit i niższej.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 200 x 265 cm |
Technical Specifications
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |