chodziki/jeździki
Jeździk Slider Standard Zielony
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Nr katalogowy:
10601G
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
52.00 zł / szt
63.96 zł gross
STANDARD TINY TOWN SLIDER
Standardowy jeździk z motywem zwierzątka. Posiada obrotowe koła 360°, które zapewniają szeroki zakres ruchu. Wyposażony jest w klakson i tajny schowek pod siedzeniem. Mocna konstrukcja zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i równowagę podczas jazdy. Jeździk nie wymaga montażu, jest gotowy do użycia.
| Weight | 1611 kg |
|---|---|
| Dimensions | 360 x 630 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Nr katalogowy | 10601G |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36.2 x 61.3 x 36 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |