chodziki/jeździki
Jeździk rowerek pastelowy różowy
- Nr katalogowy:
07193
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
26.00 zł / szt
31.98 zł gross
Jeździk rowerek pastelowy różowy
Kolorowy rowerek biegowy dla dzieci do 3 lat. Stabilny, wykonany z wysokiej jakości plastiku, bardzo bezpieczny.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Nr katalogowy | 07193 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymiary | 34 x 19,5 x 48 cm |
| Waga | 0.884 |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 458 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 485 x 360 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |