rowerki i jeździki
Jeździk Cozy Coupe nowe oczy
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
170263-PE13
- Obszar: Sport
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
247.55 zł / szt
304.49 zł gross
Little tikes Samochód Cozy Coupe (nowe oczy)
Klasyczny Cozy Coupe w nowym wydaniu Samochód może być wprawiany w ruch za pomocą nóg dziecka, bądź popychany jak wózek przez osobę dorosłą. Dzięki takiemu rozwiązaniu z auta mogą korzystać także mniejsze dzieci.
- Kierownica z klaksonem
- Stacyjka i ruchomy, klikający zapłon
- Otwierana klapka wlewu paliwa
- Drzwi kierowcy z możliwością blokady
- Wyjmowana podłoga
- Miejsca na napoje znajdujące się za siedziskiem
- Przednie koła obracają się o 360°
- Uchwyt do kontroli toru pojazdu przez osobę dorosłą
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 170263-PE13 |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Jeździki |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38 x 43 x 73 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 8500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 425 x 745 x 385 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |