chodziki/jeździki
Jeździk Buggy interaktywny Różowy
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
25.00 zł / szt
30.75 zł gross
TINY TOWN BUGGY INTERACTIVE
Interaktywny jeździk Electronic Buggy różowa ciężarówka z lodami. Posiada mały schowek pod siedzeniem klakson i solidną rączkę. Zabawna, interaktywna tablica odtwarza muzykę. Ta zabawka ma migoczące światła, drążek kierowniczy i fałszywy kluczyk zapłonu - wszystkie funkcje prawdziwej ciężarówki! Mniejsze dzieci mogą używać tylnego uchwytu jako wsparcia podczas nauki chodzenia.
Technical Specifications
| Brand | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10602P |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pchacz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 63 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 1610 kg |
|---|---|
| Dimensions | 340 x 635 x 350 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |