Inteligentny terminal mobilny L2H
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -20 ~ 55
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70
- Zainstalowana pamięć ROM: 64
- Full specification
Procesor ośmiordzeniowy i system operacyjny SUNMI.
Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi wewnątrz i przyjętemu procesowi produkcyjnemu 11 nm, L2H został znacznie poprawiony pod względem wydajności. Nowy SUNMI OS zapewnia również lepszy wygląd, płynność i bezpieczeństwo.
Wbudowany dwuzakresowy GPS i barometr.
Zminimalizowane odchylenie pozycji. Dzięki systemowi pozycjonowania poziomego i pionowego możesz dokładniej zlokalizować personel na określonym piętrze.
Odczyt kodów kreskowych i OCR.
Oprócz odczytywania kodów kreskowych 1D/2D (nawet jeśli są porysowane, złożone lub poplamione), L2H może również rozpoznawać drukowany tekst za pomocą skanera obsługującego OCR.
Bardziej wytrzymały i trwały.
Dzięki specyfikacji IP67 i odporności na upadek z wysokości 1,5 m, L2H może wytrzymać trudne warunki pracy bez kompromisów w zakresie wydajności.
Blokada linii papilarnych.
Nowo dodana blokada linii papilarnych w celu ochrony danych.
| Weight | 493 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 85 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sunmi |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 |
| Kody kreskowe | OCR |
| Moc głośników |
|
| Wymiary | 154.4 x 74.6 x 17.1 mm |
| Waga | 245 |
| Pozostałe parametry | Aparat fotograficzny:
|
| Zasilanie |
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Procesor | Kyro-260 Octa-core (Quad Core, 2.0GHz+Quad Core, 1.8GHz) |
| Czytnik kart pamięci | TF |
| Kamera internetowa | Tak |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 5.5'' |
| Rozdzielczość | 1440 x 720 |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |