obudowy/kieszenie na dyski
IB-AC703-U3 adapter + obudowa 2,5''
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Złącza: 1 x USB 3.0
- Wymiary:
70 x 13 x 18 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
26.34 zł / szt
32.40 zł gross
IB-AC703-U3 adapter + obudowa 2,5
Adapter IB-AC703-U3 dla dysku twardego lub SSD 2,5" z interfejsem SATA, składa się z adaptera SATA III do USB 3.0 i obudowy z tworzywa sztucznego z silikonowym panelem, który może być używany wraz z adapterem lub oddzielnie. Podłącz adapter bezpośrednio do komputera, odtwarzacza multimedialnego lub innych urządzeń obsługujących interfejs USB. Transfer danych może osiągnąć maksymalnie 5 Gbit / s.
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 110 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | IcyBox |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Wymiary | 70 x 13 x 18 mm |
| Waga | 0.062 |
| Pozostałe parametry | - Obsługuje dyski twarde 2.5" z interfejsem SATA III 6 Gb / s / SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |