Hulajnoga Timmy Orange Black
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
LOE-TIMMY ORANGE BLACK
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Lionelo Timmy
- Dla dzieci od 3 roku życia, do 50 kg
- Podest z antypoślizgowym wykończeniem
- Hamulec zintegrowany w tylnej osi, podszyty stal
- Ergonomiczna budowa hulajnogi
- 3 koła
- Pozytywnie wpływa na naukę koordynacji i rozwój motoryki
- Aktywowane i zasilane ruchem oświetlenie LED w kołach
- Oświetlenie LED w podeście zasilane bateryjnie
- Zasilanie: 3 x bateria AA 1,5 V (ok. 50h nieprzerwanej pracy)
- Produkt gotowy do użycia po wyjęciu z opakowania, nie wymaga montażu
- Możliwość złożenia kierownicy i wykorzystania jej jako uchwytu do przenoszenia
Hulajnoga Lionelo Timmy
Każdy maluch powinien mieć swoją hulajnogę! Zwłaszcza taką, jak ta od Lionelo. Została starannie zaprojektowana i dostosowana do kształtu ciała dziecka, dzięki czemu jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale też pozytywnie wpływa na rozwój motoryki u malucha.
Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Ergonomiczny kształt, antypoślizgowe wykończenie podestu i hamulec zintegrowany w tylnej osi gwarantują, że Twój maluch będzie mógł bezpiecznie oddać się zabawie pod czujnym okiem rodziców!
Niepowtarzalny design
3 kolory: zielony, różowy i pomarańczowy. Hulajnogę możesz wybrać w jednym z trzech, wyjątkowych kolorów.
Świecące kółka
Zasilane ruchem świecące kółka świetnie prezentują się w czasie jazdy.
Podest z lampkami LED
Nie tylko kółka, ale również podest został wyposażony w lampki.
Gotowa do jazdy
Hulajnoga nie wymaga składania, dziecko po wyjęciu jej z opakowania może od razu ruszać w drogę.
Składana kierownica
Hulajnoga posiada możliwość złożenia kierownicy i wykorzystania jej jako uchwytu do przenoszenia.
3 kółka
Stabilność sprzętu zapewniają trzy kółka.
| Weight | 14000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 340 x 625 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lionelo |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | LOE-TIMMY ORANGE BLACK |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Hulajnogi |
| Liczba kół | 3 |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Max. obciążenie: 50 kg |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Stal |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |