Skutery/hulajnogi elektryczne
Hulajnoga elektryczna M2 Biała
- Czas ładowania: 4
- Obciążenie (maks.): 100
- Moc silnika: 350
- Full specification
Status: Out of stock
982.50 zł / szt
1 208.48 zł gross
Hulajnoga elektryczna M2
- Trzy systemy amortyzacji zapewniają maksymalny komfort, nawet na nierównych powierzchniach lub progach zwalniających.
- Dzięki jednostopniowemu systemowi składania w zaledwie 3 sekundy hulajnoga rozkłada się i jest gotowa do jazdy.
- Rama została wykonana ze stopu aluminium wykorzystywanego w przemyśle lotniczym, dzięki czemu hulajnoga waży mniej niż 15 kg.
- Lenovo M2 zapewnia płynną jazdę nawet przy obciążeniu wynoszącym do 120 kilogramów. Hulajnoga z łatwością pokonuje zakręty i radzi sobie z wjazdem na teren o nachyleniu do 14%.
- Zakres ustawień wynosi: 1 bieg do 9 km/h, 2 bieg do 17 km/h i 3 bieg do 25 km/h.
- Mechaniczne i elektryczne hamowanie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wygodę jazdy.
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Czas ładowania | 4 |
| Obciążenie (maks.) | 100 |
| Moc silnika | 350 |
| Prędkość (maks.) | 25 |
| Rodzaj urządzenia | Elektryczna hulajnoga |
| Średnica kół | 8,5" |
| Liczba silników | 1 |
| Wymiary |
|
| Waga | 15 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność baterii | 7.5 |
| Funkcje | Możesz połączyć M2 ze swoim smartfonem dzięki wbudowanemu w nią modułowi Bluetooth i mieć dostęp wszystkich ustawień jazdy. W aplikacji mobilnej możesz zablokować hulajnogę, wyłączyć ją, włączyć światła, sprawdzić stan baterii, przebieg jazdy, aktualną |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 19000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 435 x 1115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |