koncentratory USB
HUB USB-C/USB-A Cable 4 port (2x USB-C 2x USB-A)
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Aktywny
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
61.21 zł / szt
75.29 zł gross
i-tec USB-C/USB-A HUB 4 porty (2x USB-C, 2x USB-A)
- Mały, wydajny i elastyczny HUB kablowy USB-C/A
- 2x porty USB-A i 2x USB-C oferują możliwość podłączenia różnych urządzeń peryferyjnych
- Szybki transfer danych przez USB (do 5 Gb/s)
- Elastyczne dla maksymalnej wszechstronności połączeń
- Niewielki rozmiar sprawia, że HUB jest łatwy do przenoszenia, nawet w kieszeni
- HUB obsługuje wszystkie popularne obecne systemy operacyjne (Windows, macOS, Linux, Android, Chrome OS, iPadOS)
Technical Specifications
| Brand | i-tec |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Wymiary | 250 x 45 x 10 mm |
| Waga | 60 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 x 100 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |