koncentratory USB
Hub USB-C 3.1, 3 porty
- Liczba portów: 3
- Rodzaj: Pasywny
- Porty : 1 x USB Type A Męska
- Full specification
Status: Out of stock
28.93 zł / szt
35.58 zł gross
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Liczba portów | 3 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Waga | 27 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 80 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |