Grzejnik olejowy 2000W (9 żeberek)
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 3
- Full specification
Grzejnik olejowy Teesa TSA8036
Niskie temperatury w domu podczas chłodnych jesiennych dni to już tylko wspomnienie. 9-żeberkowy grzejnik olejowy Teesa o mocy 2000 W zapewni Ci ciepłe chwile w domowym zaciszu.
Urządzenie posiada trzy tryby grzania, dzięki którym możesz zmieniać jego pracę wg swojego uznania. Dodatkowy komfort zapewnią regulowany termostat, automatyczna kontrola temperatury i lampka kontrolna, dzięki którym swobodnie dostosujesz i utrzymasz temperaturę na właściwym poziomie. Łatwa obsługa idzie w parze z prostym przenoszeniem urządzenia z miejsca na miejsce, dzięki wygodnemu uchwytowi oraz czterem skrętnym kółkom.
W trosce o Twój spokój grzejnik olejowy Teesa wyposażony został w zabezpieczenie przed przegrzewaniem oraz wyłącznik bezpieczeństwa, w przypadku przewrócenia. To daje ci gwarancję spokojnego korzystania z urządzenia bez obaw, że coś się stanie. Poczuj ciepło i bezpieczeństwo i pozwól sobie na chwilę błogości!
Grzejnik olejowy Teesa to urządzenie, które dzięki nowoczesnemu designowi nie naruszy estetyki we wnętrzu Twojego domu. Solidne wykonanie urządzenia to efekt połączenia metalowej obudowy z elementami plastiku. Nie musisz też martwić się o plączący kabel. Urządzenie posiada specjalny schowek, dzięki któremu zachowasz ład i porządek.
| Weight | 9000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 x 460 x 630 cm |
Technical Specifications
| Brand | TEESA |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 800 |
| Wymiary | 230 x 416 x 600 mm (SxGxW) |
| Waga | 8 |
| Funkcje specjalne |
|
| Timer | Tak |
| Typ | Grzejnik olejowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |