grzejniki
Grzejnik 1000/2000W GOBI
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 3
- Full specification
Status: Out of stock
26.75 zł / szt
32.90 zł gross
| Weight | 1000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 220 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 1000 |
| Wymiary | 220 x 130 x 270 mm |
| Waga | 1.1 |
| Funkcje specjalne | - Podświetlenie wyłącznika |
| Timer | Nie |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |