Status: Out of stock
71.99 zł / szt
88.55 zł gross
Zingo!
Zingo to rozszerzona wersja klasycznej gry "Bingo" - tym razem w interaktywnej formie uczy i rozwija najmłodszych, a także dostarcza wiele emocji podczas samej gry.
Gracze muszą cierpliwie czekać na swoją kolej, by móc przesunąć Zingera i przesunąć nowe płytki. Pierwszy gracz, któremu uda się zakryć wszystkie płytki, krzyczy "Zingo"!, tym samym wygrywając. W związku z tym, że płytki i karty w Zingo zawierają zarówno obrazki jak i wyrazy, z powodzeniem mogą pomóc najmłodszym w nauce czytania.
| Weight | 657 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 x 211 x 266 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 76494 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Czas gry | 20 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 6 |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 20,3 x 8,9 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |