gry
Gra Żabki z matą
- Nr katalogowy:
045-81104
- Płeć: Dziewczynki
- Max. liczba graczy: 4
- Full specification
Status: Out of stock
44.50 zł / szt
54.74 zł gross
Żabki
Gra Żabki to wspaniała gra dla całej rodziny. W jednej z gier wystarczy przycisnąć żabkę, tak aby wskoczyła do wiaderka. Kto trafi największą ilością żabek do wiaderka, ten wygrywa. Zestaw składa się z 16 żabek w 4 kolorach, plastikowego pudełka z wieczkiem oraz dodatkowej maty, która umożliwia utrudnienie całej rozgrywki. Zabawka rozwija zdolności manualne, precyzję i ćwiczy refleks. Zabawka została zaprojektowana w Szwecji, w firmie która za priorytet stawia bezpieczeństwo swoich małych klientów.
Technical Specifications
| Brand | Dante |
|---|---|
| Nr katalogowy | 045-81104 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31 x 12 x 22.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 433 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 315 x 225 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |