Promocje zabawek
Gra plażowa siatka-łapacz
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
012188
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
9.00 zł / szt
11.07 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012188 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Rodzaj | Gry |
| Obszar | Plażowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 7,5 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 310 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 140 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |