gry
Gra Piłkarze zestaw
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
014251
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
81.48 zł / szt
100.22 zł gross
Gra Piłkarze zestaw
Gra zręcznościowa Finger Puppet Football - mini piłka nożna. Kompaktowa gra piłkarska na palce, która dostarcza mnóstwo emocji i rywalizacji! Steruj zawodnikami za pomocą palców i strzelaj gole przeciwnikowi na mini boisku. Idealna do szybkich rozgrywek w domu dla dzieci i dorosłych. Gra rozwija refleks, precyzję oraz koordynację ruchową, a proste zasady sprawiają, że zabawa zaczyna się od razu po rozpakowaniu.
Najważniejsze cechy:
- Sterowanie zawodnikami za pomocą palców
- Kompaktowe boisko do gry
- Idealna na prezent i wspólną zabawę
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 014251 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 34 x 8 x 33 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 740 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 330 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |